Saç Tedavisi.org 

 

2017 Yılında Yayın Hayatına Başlayan Saç Tedavisi.Org içerisinde Saç Dökülmesi, Saç Ekimi ve Saç Tedavisi Konuları Yer Almaktadır.

 

Saç Tedavisi.Org Saç dökülmesi, Saç Ekimi, Cilt Bakımı ve Sağlık Hakkında Merak ettikleri Her türlü Bilgiyi Paylaşmayı Kendine Amaç Edinmiş Bir Saç Dökülmesi Rehberidir.

 

Bu Sitede; Saç Dökülmesi, Saç Bakımı, Saç Ekimi, Saç İçin Vitaminler, Saç Uzatma, Cilt Güzelliği, Dökülen Saçları Çıkarmak, Saç Yağlanması, Saç Hastalıkları İle ilgili Her Türlü bilgiyi Bulabilirsiniz.

 

Bu Sitedeki Makaleler; Saçtedavisi.Org yazarları tarafından kendi bilgi birikimleri ile yazılır. Saçtedavisi.Org sitesinde yer alan makalelerin tüm hakları Saçtedavisi.Org ailesine aittir. Sitemizde yer alan yazı ve makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Şayet kaynak gösterilmeden sitemizden alınarak değiştirilen veya değiştirilmeden direk olarak koyulan kazı, video, resimler için Saçtedavisi.Org kaldırım talebinde bulunabilir. Kaldırım talebine karşılık 7 günlük süre içerinde kaldırılmayan yazı, resim veya videolar için dava açma hakkımız saklıdır. Saçtedavisi.Org ailesi her ne amaçla olursa olsun bir haber sitesinden blogdan veya forumdan herhangi bir bilgi paylaşımında bulunursa paylaşımda bulunduğu biteyi ve yazarını kaynak gösterir.

 

Önemli Uyarı Ve Hatırlatmalar 

 

Saçtedavisi.Org İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup bu tariflerin uygulanmasından dolayı oluşabilecek sorunlardan Saçtedavisi.Org ailesi sorumlu tutulamaz.

 

Saçtedavisi.Org içerisindeki maskeler kimi durumlarda kişinin daha fazla etki etmesi için malzemeleri artırması, Önerilen zaman aralıklarını kısaltması veya karışımın ciltte kalma süresini uzatması ve tarifteki doğal malzemelere karşı alerjik reaksiyonu olması sebeplerinden dolayı kişilerde ; Ters etkilere, kızarıklık ve yanmalara, halsizliğe ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.  Bu gibi durumlardan dolayı Saçtedavisi.Org ve içerisindeki yazarlar sorumlu tutulamaz.

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Maske ve kürleri denemeden 6 saat önce karışım hazırlanmalı ve % 2-3 lük kısmı cilde uygulanıp yarım saat beklenmelidir Şayet herhangi bir alerjik durum, kızarıklık ve yanma hissi yaşanmazsa maske veya kür cilde uygulanmalıdır. Cilt yapısının bu karışıma ters tepki vermesi durumunda karışım denenmemelidir.

 

Saçtedavisi.Org Her türlü Şikayetleriniz ve Önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.