Saç Dökülmesi Tedavisi – Cilt Bakımı
Saç Dökülmesi Tedavisi – Cilt Bakımı

İmex Sabun Nasıl Kullanılır ?

 • Admin
 • 0 yorum
 • 348 okunma
İmex Sabun Günde Kaç Kere Kullanılır, İmex sabun kullananlar, İmex sabun kullanıcı yorumları, İmex Sabun Ne İçin Kullanılır,

İmex Sabun Nasıl Kullanılır ?

İmex syndet sabun kullanım amacı ergenlik dönemi ile birlikte gelen sivilce oluşumlarından kurtulmak için etkili yöntemlerden birisidir. Piyasada sivilce tedavisi için üretilmiş bir çok farklı sabun markası bulunsa da kullananların memnun kaldığı ürünlerden birisidir. İmex syndet sabun kullanılmaya başlandıktan sonra yüz bölgesinde çıkan sivilceleri kurutur ve zamanla yok eden bir temizleyici bir üründür. Ayrıca imex sivilce kremi de piyasada bulunmaktadır.

İmex Sabun Kullanım Amacı Nedir ?

İmex sabun genel olarak sivilce tedavisinde kullanılır. İmex sabun 100 gramlık paketler içerisinde satılmaktadır. İmex sabunun içerisinde Gliserin, Allantoin, Laktik Asit bulunmaktadır. Alkali içermeyen bu sabun cilt yüzeyine zarar vermeden cildi temizler.

İmex Sabunun Cilde Faydaları

İmex sabunu kullananlar bu ürünün gerçekten çok faydalı olduğunu ve sivilceleri yok etmede etkili olduğunu belirtmiştir. Cilt bakımında faydası olan, cildi onaran imex syndet sabunun faydaları ise;

 • Cildin yağ oranını dengeler
 • Cilt yüzeyindeki gözenekleri derinlemesine temizler ve tıkanan gözenekleri açar.
 • Cilt yüzeyini kurutmaz ve nemli olmasını sağlar.
 • Her tip cilde uygundur.
 • Ciltte bakteri ve mikropların uzaklaşmasını sağlar.
 • Günlük cilt bakımında uygun bir üründür.
 • Cildin koruyucu tabakasını korur ve yenilenmesini sağlar.
 • İmex sabun cilt için çok faydalıdır ve cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz ve gün boyu yumuşacık ve canlı görünmesini sağlar.

İmex Sabun Nasıl Kullanılır ?

İmex sabunu gün içerisinde en az 2 defa yüzünüzü bu sabunla yıkamanız yeterlidir. Bu sabunu kullananların en çok merak ettiği soru ise günde kaç kez kullanılır sorusudur. Günde en az 2 defa istediğiniz sıklıkta imex sabunu kullanabileceğiniz ürünün kullanma talimatında yazmaktadır.

Cildimiz gün boyu çevresel etkilere maruz kalır ve bundan olumsuz etkilenir. Ayrıca ciltteki makyaj artıkları ve kozmetik ürünler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkar ve sivilce oluşumunu tetikleyebilir. İmex sabunu akşamları köpürterek cilt temizliği yaptığınızda gözenekleri açar ve temizlenmesini sağlar. Ayrıca imex sabun siyah nokta oluşumunu da engellemektedir.

İmex Syndet Sabun Yan Etkileri

Sivilceler üzerinde etki gösteren imex sabun cildinize zarar vermez ve bilinen bir yan etkisi yoktur. Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta ve rahatlıkta kullanabilirsiniz. İmex sabunu sadece yüzünüze değil vücudunuzun bütün bölgelerine sürebilirsiniz. İmex sabunun hamilelik döneminde kullanılmasında bir sakınca yoktur. Ayrıca imex sabunu emzirme döneminde kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir