Saç Dökülmesi Tedavisi – Cilt Bakımı
Saç Dökülmesi Tedavisi – Cilt Bakımı

Revita Şampuan Kullanıcı Yorumları

  • Admin
  • 0 yorum
  • 33 okunma
Revita şampuan ekşi, Revita Şampuan Fiyatı, Revita şampuan kullananlar, Revita şampuan satan eczaneler,

Revita şampuan saç derisinin canlılığını korumaya yönelik üretilen en güçlü şampuan özelliği vardır. Saç dökülmesini önlemeye yönelik olarak özel olarak geliştirilmiş formülü bulunmaktadır. Revita şampuan özellikleri arasında antioksadan, anti-dht, saç uzamayı teşvik edici uyarıcılar, güçlü hidratlaştırıcı molekülleri, yapısal amino asitleri bir arada barındırarak şampuan formunda etkili saç çıkartıcı özellikleri vardır.

DS Laboratories tarafından kapsamlı Araştırma – geliştirme çalışmaları neticesinde üretilen Revita Şampuan, saç bakımı için yardımcı ve destekleyici bir üründür.

Revita Şampuan İçeriği

Elma kabuğundan üretilen prosiyanidin B2 vardır. Saç hücrelerini yenilemesinde etkileri vardır.

Copper Peptides, Apple Polyphenol (Procyanidin B2 & C1), Spin Traps, Ketoconazole,
MSM, Taurine, Caffeine %4, Carnitine Tartrate, Oleanolic Acid, Amino Acids, Beta-Carotene, Riboflavin, Emu Oil, Rooibos, Biotin

aktif maddelerinden oluşmaktadır.

Revita Şampuan İçeriği Hakkında

Saç dökülmesinde piyasada bulunan en etkili şampuanlardan biri olan ve DS Laboratories’in araştırma çabalarının sonucu olarak üretilmiştir. Revita şampuan içerisindeki etkili bileşenler ile saçların canlılığını sürdürmesini sağlar, saç derisindeki zararlı maddeleri yok eder, saç folikülleri üzerinde güçlü benzersiz aktif bileşenleri ile olumlu etki eder. Şampuan kullanımı ile kısa zamanda en iyi sonucu verir.

Revita şampuan sinerjik etkisini geliştirmek için DS Laboratories, içerisindeki aktif bileşenlerin özellikleri ve klinik etkinliğini koruyan benzersiz kimyasal damıtma sürecini geliştirdi. Şampuan içerisindeki maddeler saf ve kimyasallardan arındırılmış aktif moleküller olarak elde edilir.

Revita Şampuan Performansı

Saç derisini besleyerek nemli olmasını sağlar. Saç köklerinin ihtiyaç duyduğu temel amino asitleri sağlar. Hücre yenilenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Revita şampuan saçlara yumuşaklık ve hoş bir koku verir. Saç tellerinin kalınlaşmasını sağlar, saç derisini nazikçe temizler. İçeriğindeki güçlü etkenler ile saç derisi canlılığını sağlar ve saç gelişimini tetikler. İlk kullanımdan itibaren etkili olmaya başlar ve etkisi saç kaybı şiddetine göre değişiklik gösterir.

Revita Şampuan Nasıl Kullanılır

Saçlar ilk önce sıcak su ile ıslatılır. Avucunuza iri fındık tanesi kadar dökülerek saç derisi üzerinde hafif masaj hareketleri yaparak 3-4 dakika bekletilerek yıkanır. Şampuanı ikinci defa tekrar aynı şekilde yıkanır ve saçlar iyice durulanır. Etkili sonuçlar için 2 günde 1 kullanımı önerilir.

Revita Şampuan Fiyatı

Revita Şampuan 205 ml 139.90 TL

Bir önceki yazımız olan Alpecin Şampuan Kullanıcı Yorumları başlıklı makalemizde konuyla ilgili detaylı bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir